Novinky

Apple na Youtube omylem prozradil termín události, na níž představí iPhone 12

Stejně jako každý rok i letos se pomalu a jistě roztáčí kolotoč spekulací a úniků k chystaným iPhonům. V drtivé většině případů se jedná o zákulisní informace, které staví na neoficiálních zdrojích. Dnešní únik je ovšem v tomto směru jiný. Apple nám dost možná nechtěně prozradil termín konání zářijové keynote, během níž představí modelovou řadu iPhone 12.

Zdroj: Twitter

 

Několik uživatelů si totiž během včerejšího odpoledne všimlo, že Apple na svém oficiálním Youtube kanálu publikoval testovací událost pro nadcházející živý přenos. Datum konání bylo nastaveno na 10. září, což se shoduje s loňskou keynote, na níž Apple představil iPhone 11.

Zdroj: macrumors.com

Pokud se ovšem podíváme do kalendáře, tak zjistíme, že 10. září vychází na čtvrtek, což pro Apple není obvyklý den, během něhož představuje novinky. Nejistotu nad tímto termínem akce dále zvyšuje fakt, že Apple již avizoval několikatýdenní zpoždění dostupnosti iPhonu 12 v souvislosti se situací kolem pandemie koronaviru. Pokud by ovšem Apple měl připravený další hardware jako například nový MacBook či základní varianty iPhonu 12, tiskové akci by v podstatě nemuselo nic bránit.

Zdroj
Twitter

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button