NovinkyWatch

Apple letos představí vylepšenou variantu dosavadních Apple Watch

Kromě již velmi očekávaných Apple Watch 2, které by dle všeho měly nabídnout GPS, barometr nebo třeba i vetší kapacitu baterie, by měl Apple uvést pravděpodobně v druhé polovině tohoto roku na trh i vylepšený model Apple Watch první generace. Analytik Ming-Chi Kuo přišel s tvrzením, že Apple nabídne zákazníkům modernizovanou starší generaci Apple Watch s rychlejším TSMC procesorem a vynikající vodotěsností.

apple_watch_ss

Dle slov analytika zmodernizovaný model Apple Watch nebude obsahovat GPS, barometr a ani ostatní vylepšení, která dostanou Apple Watch 2. Zlepšení vodotěsnosti nebude tak významné, spíše dojde jen k celkovému zlepšení hardwaru, což přispěje ke zrychlení hodinek. Podle očekávání analytika Apple sníží cenu Apple Watch, ale neupřesnil, na které modely se bude nižší cena vztahovat. Již jednou letos v březnu Apple snížil cenu modelu Apple Watch Sport, a to o 50 $ z původní ceny 349 $.

Přece jen iPhone a Apple Watch k sobě nerozlučně patří, proto je velmi pravděpodobné, že bychom se mohli jak modernizované první generace, tak Apple Watch 2 dočkat 9. září 2016, kdy by měl být představen nový iPhone 7. Pokud tomu tak bude, tak bychom si je mohli koupit jen o týden později.

Zdroj

Katka Válková

Milovnice přírody, umění a moderní technologie. Studuje gymnázium a zajímá se o společnost Apple.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button