AktualityNovinky

Je to oficiální! Nový iPhone 6S a 6S Plus bude odhalen 9. září

Apple udělal přítrž všem spekulacím ohledně plánovaného data uvedení nových iPhonů. Před několika hodinami totiž rozeslal vybraným médiím pozvánky na keynote, která se uskuteční 9. září v Kalifornii v 10:00 (19:00 SEC). Celá show proběhne v budově divadla Bill Graham Civic Auditorium v San Francisku. V průběhu konference se kromě nových iPhonů údajně představí i další generace Apple TV, o jejímž vývoji se v posledních týdnech hojně spekulovalo.

Snímek obrazovky 2015-08-27 v 20.05.43

Slogan „Hey Siri, give us a hint” dává tušit, že část novinek se bude točit právě kolem hlasové asistentky. Celou událost půjde jako v minulých letech sledovat na všech zařízeních s operačním systémem OS X, iOS a Apple TV. Kalifornský gigant počítá s účastí kolem sedmi tisíc diváků, což naznačuje že půjde o velkolepou akci s řadou novinek.

Bude zajímavé sledovat, zda Tim Cook pohovoří o zlepšení konstrukce a použití slitiny hliníku 7000, která je mnohem odolnější.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button