Novinky

Apple ještě nevytáhl všechna esa z rukávu. Příští týden nás zasype hromadou novinek

Necelý týden nás dělí od další velké události, kterou si pro nás Apple nachystal. Vše se má tentokrát točit především kolem nových iPadů, které mají překvapit zbrusu novým designem a výbavou, která z nich opět učiní ty nejlepší tablety na světě.

Apple plánuje odstřihnout Intel. Novou generaci Maců chce pohánět vlastními ARM procesory

Do kolotoče spekulací se nezapomněl zapojil také uznávaný analytik Ming-Chi Kuo, který do světa vypustil několik zajímavých predikcí. Podle Kua to bude chystaný iPad Pro, který jako první opustí Lightning konektor a přesedlá na rozhraní USB-C. Další novinkou bude inovovaný design Apple Pencil uzpůsobený technologiím nových tabletů.

Zkrátka nepřijdou ani uživatelé Maců. Kuo věří, že Apple uvede hardwarové revize modelů MacBook, Mac mini a levnější variantu iMacu. U počítačů se počítá s nasazením aktuální generace procesorů a novější řadou ostatních komponent.

Apple plánuje odstřihnout Intel. Novou generaci Maců chce pohánět vlastními ARM procesory

Další část zprávy se opírá o informace z vývoje, který se aktuálně soustředí na uvedení nového iPadu mini, který již několik let čeká na svého nástupce. Jeho debut se ovšem neodehraje dříve jak v prvním pololetí příštího roku.

Poslední zmínky se týkají bezdrátové nabíječky AirPower, kterou Apple představil již minulý rok, nicméně na její prodej stále čekáme. Ming-Chi Kuo se domnívá, že AirPower se objeví na pultech obchodů ještě do konce letošního roku. Nakolik má čínský analytik spolehlivé zdroje se dozvíme již příští úterý.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button