Novinky

Apple hledá nového zaměstnance do týmu Apple Watch. Na starosti dostane důležitý úkol

Apple hledá novou posilu do týmu, jenž má na starosti vývoj softwaru pro Apple Watch. Náplní práce bude vývoj ciferníků do další verze operačního systému WatchOS. Na vyhlášení výběrového řízení jako první upozornil server Appleinsider. Mezi hlavní požadavky patří minimálně tříletá zkušenost s vývojem softwaru. Uchazeči musí počítat se zodpovědností za plánování a realizaci nových typů ciferníků, které jsou hlavní tváří chytrých hodinek. Zároveň budou muset úzce spolupracovat se zbytkem týmu mající na starosti design a uživatelské rozhraní. Na zaměstnance budou kladeny vysoké nároky z hlediska dodržování stanovených termínů a poviností. Mezi další náplň práce patří testování softwaru a pečlivé lazení za účelem co nejlepší optimalizace.

applewatch-cifernikS představením nových ciferníků se počítá v další verzi systému WatchOS, jehož příchod je očekáván v následujících týdnech. Část odborné komunity predikuje uvolnění při příležitosti březnové konference. Zde má zároveň dojít k odhalení nového smartphonu iPhone 5se a tabletu iPad Air 3. Konkrétní podrobnosti zůstávají pochopitelně nejasné a proto nám v tuto chvíli nezbývá nic jiného, než vyčkat na další úniky.

Zdroj

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button