Novinky

Apple v dubnu představí tři nové iPady. Nejmenší z nich má být prodejní hit

Během posledních dnů se začíná stále častěji hovořit o tiskové akci Applu, která se má uskutečnit v dubnu letošního roku. Podle nejnovějších zpráv půjde o mediální událost, při které se dočkáme odhalení nových tabletů. V této souvislosti se nechal slyšet Ming-Chi Kuo z KGI, který již dlouhé roky patří mezi velmi dobře informovaného proroka. Ve své zprávě určené investorům prozradil, že kalifornský výrobce na jaře odhalí trojici nových iPadů.

appleipadpro

Na pomyslné špici se usadí revize 12,9” iPadu Pro s 10,5” variantou, která má zaujmout nezvykle tenkými rámečky kolem displeje. Třetím do party se stane model s úhlopříčkou displeje 9,7”, jenž má nové uživatele nalákat dobře vyváženým poměrem ceny a výkonu. Nejmenší z iPadů totiž převezme drtivou část hardwarové výbavy z loňského iPhone 6s a to včetně čipsetu Apple A9.

apple-pencil-jpg

Kuo věří, že 9,7” iPad bude představovat více než 60 procent veškerého dobytu. Navzdory klesajícímu trendu na poli prodejů s tablety, mají chystané iPady zaujmout početnou základnu uživatelů. Mezi hlavní lákadla se údajně zařadí přepracovaná konstrukce a citlivě nastavená cena, která zákazníky přiměje k modelové obměně.

Ming-chi Kuo: Tajemstvím zahalený analytik s těmi nejlepšími zdroji

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button