Novinky

Apple chystá tři nové iPhony. Největší zájem má vzbudit model s 6,1“ displejem

Nedávno se médii prohnala zpráva o nepříliš přesvědčivých prodejích modelu iPhone X. Stalo se tak za přičinění sebevědomě nastavené ceny a faktu, že část konzervativních uživatelů raději sáhla po levnější alternativě v podobě „osmičkových“ modelů. Na základě toho se Apple odhodlal ke snížení produkce, která má údajně skončit v polovině letošního roku. S ohledem na tyto a další informace se uznávaný analytik Ming-Chi Kuo z KGI rozhodl vypustit do světa novou informaci, která odkrývá základní kontury připravovaných nástupců, jejichž debut se tradičně odehraje na zářijové konferenci.

Podle zprávy věnované investorům nám Apple letos naservíruje rovnou tři nové iPhony. Dva z nich mají přitom nabídnout OLED displej zasazený do bezrámečkové konstrukce. Na pomyslném vrcholu se usadí model s 6,5“ úhlopříčkou. Menší ze sourozenců dostane do vínku 6,1“ LCD panel a dle tvrzení KGI má zaujmout pozici nejžádanějšího iPhonu díky příznivější cenovce.

Apple snižuje produkci iPhonu X. Mohou za to špatné prodeje

Co se týče designu, všechny chystané iPhony pro letošní rok mají navázat na iPhone X. Další predikce hovoří o definitivním přechodu na Face ID a duální optiku hlavního fotoaparátu. Ačkoli nad zbytkem specifikací visí stále rouška tajemství, letos se zřejmě nedočkáme žádné převratné technologie, jako tomu bylo v případě iPhone X. Dosavadní predikce hovoří „pouze“ o vylepšení stávajících komponent.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button