Novinky

Apple chystá další seriál. Hlavní roli si zahraje hvězda z Hry o trůny

Už nějakou dobu se poměrně intenzivně hovoří o tom, že Apple chystá založení vlastního filmového studia. V plánu má zejména produkci vlastního obsahu, který bude svým uživatelům poskytovat výměnou za měsíční předplatné. Že to v Applu se založením konkurenta zavedených služeb jako je Netflix nebo Amazon Prime Video myslí vážně, dokazují zejména personální posily nové divize společnosti.

Už před časem se Apple stal novým pracovištěm například pro dva zkušené producenty, kteří dříve pracovali pro filmové studio společnosti Sony. Tým nedávno posílil také bývalý pracovník britské veřejnoprávní televize BBC. Vedle toho vsadí Apple i na známé tváře, které obsadí do filmů a seriálů vlastní produkce. Jedním z hlavních hitů nově vznikající divize Applu by mělo být drama s Jennifer Aniston a Reese Witherspoon v hlavních rolích. V polovině června navíc vyšlo najevo, že lidé Tima Cooka podepsali smlouvu i s legendární americkou moderátorkou Oprah Winfrey, která by se také měla podílet na tvorbě vlastních originálních pořadů. Detaily dohody však zatím nejsou veřejné.

Apple si chce pronajmout známé hollywoodské studio. Chystá drama s Jennifer Aniston v hlavní roli

Nyní magazín Variety informoval o tom, že Apple chystá ještě další drama, které se tentokrát bude odehrávat v budoucnosti a hlavní roli si zahraje Jason Momoa, známý jako Khal Drogo ze seriálu Hra o trůny.  Seriál se bude jmenovat See. Momoa tak doplní tým známých tváří, na které se můžeme v seriálech od Applu v budoucnu těšit. Celkově má Apple podle dřívějších zpráv na rozjezd svého projektu připravenou až jednu miliardu dolarů, přičemž většina z tohoto balíku má posloužit právě na výrobu vlastního obsahu.

 Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button