Novinky

UFO od Applu pojme o tisíce lidí víc, než se původně očekávalo

Když Steve Jobs poprvé zveřejnil plány na stavbu Apple Campus 2, všechny tím ohromil. Epická stavba ve tvaru prstence nese řadu originální prvků a řešení, které z ní mají udělat to nejlepší místo pro rozvoj ikonické značky. Kromě působivých statistik vyprávějících o gigantických rozměrech a použitých technologiích se objevily také informace o počtu zaměstnanců, kteří zde najdou své místo. Původní plány hovořily o 13 000 pracovníků, nicméně toto číslo bude ve finále mnohem vyšší. Výbor vedoucích manažerů se rozhodl nastěhovat všechny týmy pod jednu střechu, aby zajistil hladší průběh při vývoji klíčových produktů a služeb. Celkový počet zaměstnanců má díky tomu poskočit v řádech tisíců.

12432-6292-climate_campus_2x-l

Do kancelářských prostor Apple Campus 2 se nastěhují všechny internetové služby zahrnující Siri, Apple Maps, iCloud, Apple Pay, Apple News, Apple Music a převážná část lidí z iTunes. V současné době jsou tyto divize roztroušeny po pronajatých kancelářích v Cupertinu a Sunnyvale.

campus03

Apple v následujícím období údajně plánuje přijít s řadou nových služeb a zároveň se pokusí o užší provázání se stávajícím portfoliem. Soustředění klíčových týmů má umožnit lepší kontrolu a urychlit vývojové procesy. Termín dokončení komplexu Apple Campus 2 je ohlášen na první čtvrtletí roku 2017. Kromě kanceláří zde nalezneme obří fitcentrum pro několik tisíc lidí, restaurace, kavárny, fontány, park a ovocné sady.

APPLE CAMPUS 2: October 2016 Construction Update

A lot has changed in Cupertino in the last 30 days! We’re seeing significant landscaping development, and finishing touches on the „Spaceship“ itself. Subscribe for more 4K Drone Videos! Filmed using the DJI Inspire 1 Pro. To use this video in a commercial player or in broadcasts, please email licensing@storyful.com

Pokud vás zajímá, v jakém stádiu se stavba aktuálně nachází, doporučujeme shlédnout přiložená videa. Záběry pochází od amerických fanoušků, kteří se svými drony pravidelně monitorují průběh stavebních prací.

APPLE CAMPUS 2 October 2016 Update 4K

Take an aerial tour of Apple Campus 2, the jaw dropping futuristic headquarters of Apple. Featuring breathtaking aerial video recorded by drone.

Štítky

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Close