Novinky

Apple brzy představí nový iPad Pro. Jeho nákresy odhalily tajemný prvek na zadní straně

Letošní podzim bude z pohledu Applu nabitý novinkami. Kromě již obligátní premiéry nových iPhonů se ke slovu přihlásí také další generace iPad Pro. Zbrusu nový tablet přinese radikální změnu designu, který se sveze na “bezrámečkové” vlně. S tím jde ruku v ruce predikce o nasazení technologie Face ID, která nahradí čtečku otisků. Pokud mají uniklé informace reálný základ, s nejvyšší pravděpodobností se zásadně ztenčí rámečky kolem displeje. Zmínit si také zaslouží nedávná spekulace, podle níž se nový tablet od Applu bude muset obejít bez 3,5mm audio jacku pro připojení sluchátek. Řada uživatelů to zřejmě ponese velmi těžce, na druhou Apple nám v posledních letech jasně naznačuje, že kabelům libovolného druhu a zaměření pomalu zvoní hrana.

Nový iPad Pro bude plný překvapení

Příchod nového iPadu Pro avizuje také snímek z CAD souboru, který odhaluje jednu prozatím nevysvětlenou zajímavost. V sousedství napájecího konektoru na zadní straně je patrný eliptický prvek, jehož smysl nedává spát všem fanouškům kalifornského výrobce. Část komunity se domnívá, že jde půjde o dokovací konektor. Někdo naopak věří, že nový iPad Pro dorazí s doposud neznámým typem příslušenství, který se bude připojovat prostřednictvím tohoto portu.

Na rozřešení této a dalších otázek si budeme muset počkat ještě několik týdnů. Tradiční konference Applu je očekávána v průběhu září letošního roku. V tuto chvíli je ovšem jisté, že keynote se ponese ve velkolepém duchu. Kromě nových iPhonů, iPadů se má objevit také další generace chytrých hodinek Apple Watch a hardwarová revize reproduktoru HomePod.

Apple to opět neuhlídal. Podívejte se na první fotografie dvou chystaných iPhonů

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button