Novinky

Apple v březnu představí červený iPhone 7, vylepšený iPhone SE a další novinky

V kuloárech se stále hlasitěji začíná hovořit o chystané tiskové akci Applu, která se má uskutečnit na konci března. Podle několika zdrojů se dočkáme hned několika zajímavých novinek, o nichž jako první informoval japonský blog Macotakara. Pokud jsou zprávy z řad dodavatelských řetězců pravdivé, za několik týdnů se dočkáme omlazení modelu iPhone SE, který je mezi uživatelskou základnou nesmírně oblíbený. red-iphone

Aktualizace hardwaru se dotkne interního úložiště, respektive přidání varianty s kapacitou 128 GB. Zda přijde řeč také revizi ostatních komponent, není v tuto chvíli jasné, nicméně ani tato možnost se nevylučuje. iPhone SE je v podstatě jediným smartphonem kombinující kompaktní rozměry a výkonný hardware.

Faceliftem projde také iPhone 7 a iPhone 7 Plus, který dostane novou barevnou variantu. Konkrétně má dorazit v červené (RED) barvě, která je pro produkty Applu typická. Je velice pravděpodobné, že bude chtít část výnosů z prodeje červených iPhonů věnovat na boj proti šíření Aids. Ostatně kalifornský výrobce tuto strategii praktikuje u celého portfolia s označením (product)RED.

product_red

Posledním aktérem tiskové konference se mají státo nové iPady. Existuje vysoká šance, že svou premiéru si odbyje 10,5” varianta iPadu Pro a jeho větší sourozenec.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button