Novinky

Připravte prasátka na porážku: Apple se letos zapojí do akce Black Friday

Nákupní akce Black Friday je mezi uživateli oblíbeným obdobím, které využívají k nákupu nejrůznějších produktů za zvýhodněné ceny. Kromě resellerů a ostatních prodejců se k akci po ročním odkladu připojuje i Apple. Svým zákazníkům o tom dal vědět prostřednictvím oficiálních stránek, kde láká na speciální nabídku. Pokud tedy plánujete pořízení některého z produktů s logem Applu, doporučujeme vyčkat do tohoto pátku.

apple_blackfriday

Existuje vysoká pravděpodobnost, že kýžené zboží koupíte za zvýhodněnou cenu. Ačkoli zatím není jasné, jak vysoké slevy lze očekávat a zda se budou vztahovat na kompletní sortiment, lze s jistotou očekávat, že nepůjde ve šlépějích tuzemských prodejců, jejichž zvýhodněné nabídky jsou často diskutabilní. Kromě slev na hardware se pravděpodobně dočkáme i zvýhodněných nabídek na software a multimediální obsah z iTunes.

Štítky

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

3 Komentáře

Close