AktualityNovinky

Apple uvolnil další beta verzi systémů OS X El Capitan, iOS 9 a WatchOS 2

Všichni uživatelé, kteří mají svá zařízení registrována pod vývojářským účtem mají opět důvod k radosti. Apple totiž vydal v pořadí již čtvrtou beta verzi svých systémů pro iPhone, iPad a počítače Mac. Zkrátka nepřišly ani chytré hodinky Apple Watch, výrobce zpřístupnil třetí beta verzi WatchOS 2. Ta přináší vylepšení celkové stability a zvýšení výdrže na jedno nabití.

El-Capitan-beta

Nově uvolněná beta verze iOS 9 přináší novou barvu do oznamovacího centra, které je nyní zbarveno do červených odstínů. Přepracování se dočkal ukazatel stavu akumulátoru a vzhled rozhraní Handoff. Subjektivně lepší se jeví odezvy v systému a procházení složitějších nabídek.

ios9

Co se týče OS X El Capitan, tak zde došlo k vylepšení stability a optimalizace. Funkční novinky se neobjevily žádné. Čekali jsme například odstranění některých chyb v prohlížeči Safari při více otevřených záložkách, kdy se nekorektně zobrazují naposled spuštěné taby.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button