Aplikace iOSiOSiPadiPhoneiPodNovinky

Aplikace pro iPhone, které oceníte – 2. díl

Bez aplikací by byl dokonce i iPhone jen obyčejným telefonem, proto tu máme pokračování seriálu s užitečnými aplikacemi, které nám mohou usnadnit a zpříjemnit každodenní život.

Hanx Writer

Být mainstream opravdu není cool. Je potřeba se lišit a lišit by se měl i váš telefon. Jednou z vychytávek, která vám k tomu pomůže, je Hanx Writer. Tato jednoduchá aplikace přemění klávesnici vašeho iPhonu na zcela originální klávesnici starého dobrého psacího stroje, který však obsahuje i novější klávesy jako je delete atd. Zároveň bude klapání vašich prstíků na klávesnici vyluzovat stejný zvuk, který se ozýval i ze starých dobrých psacích strojů. Vneste tak trochu moderního retra do vašeho přístroje. Tři designy máte zcela zdarma a další je po třech dolarech za kus, nebo pěti dolarech za kompletní sadu. Zajímavostí aplikace je skutečnost, že se na ní podílel samotný americký herec Tom Hanks, odtud její název. Aplikaci můžete stáhnout zde.

screen322x572

app_store_cz

YouCam Makeup

Tato aplikace je určena především pro dámy, i když pánové si s ní užijí opravdu velký kopec srandy. Jedná se o aplikaci, kdy si pořídíte staré dobré selfie a pak můžete fotku takto pořízenou nalíčit. K dispozici je nejširší paleta druhů líčidel, jejich barev a kombinací, zkrátka kompletní makeup. Všechny nabídky jsou navíc doplněny o odborné rady vizážistů z celého světa. Aplikace je kompletně celá zdarma, tak proč to nezkusit. Aplikaci můžete stáhnout zde.

screen322x572-1

app_store_cz

Doporučené články

Back to top button