Mac

Aplikace Nahimic pro macOS vytáhne z reproduktorů (nejen) vašeho Maca maximum

Máme pro vás tip na zajímavou aplikaci pro macOS, která se zaměřuje na zvukový výstup jak samotných počítačů, tak také připojených bezdrátových reproduktorů. Pokud máte sousedy, tak vás nebudou mít rádi.

Nahimic je ve zkratce takový lepší a moderní ekvalizér. Zvukový výstup totiž aplikace optimalizuje a vyladí tak, aby ještě více lahodil vašemu uchu. Při zapnutí tohoto programu tak můžete přehrávat hudbu ze Spotify, či filmy na Netflixu a zvuk bude o úroveň kvalitnější.

Aplikace není zdarma a upřímně je celkem drahá. Vývojáři si říkají o 35 dolarů na rok (asi 780 Kč), což rozhodně není málo. Naštěstí si ale lze stáhnout zkušení verzi, která je bezplatná na 15 dní. Stačí si tedy stáhnou aplikaci, zaregistrovat vaši trial licenci, potvrdit email a začít poslouchat. 

Hlasitost na 200 % a 3D efekt

Nahimic se v zásadě ovládá jen jedním tlačítkem, které je umístěno nahoře uprostřed. Tím zapínáte a vypínáte ekvalizér, který způsobí, že hudba je „plnější“, než kdy předtím. Basy jsou výraznější a výšky čistější. K tomu všemu se nabízí jakýsi 3D efekt, který opravdu funguje. Třešničkou na dortu je poté možnost zvýšení hlasitosti až na dvojnásobek výchozího maxima. A to už je pořádný úlet.

Pokud tedy máte doma nějaký bezdrátový reproduktor, nebo klidně samotný počítač s macOS, neváhejte program zkusit. 

Oficiální stránky aplikace naleznete ZDE.

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button