Novinky

Letos žádné zpoždění. Chystaný iPhone 13 nejspíš dorazí o něco dříve, než se čekalo

Téměř každý fanoušek Applu by měl mít podzim spojený s tradiční události,  při níž americká firma uvádí na trh novou řadu iPhonů. Měsíc tohoto představení není vždy stejný, ale se tak děje v září. Občas Apple posune představení nové řady iPhonů až na říjen, jako tomu bylo například loni. Tento rok údajně nebude výjimkou a uvedení nového iPhonu se odehraje na podzim.

Nového iPhonu 13 bychom se měli konkrétně dočkat třetí týden v září, jak napovídá analýza dodavatelů, kterou zhotovil Daniel Ives. K této informaci Ives dodal, že je možnost přesunutí přesunutí o pár týdnů, až na začátek října, a to kvůli dodatečnému testování nového iPhonu. Analytici společnosti Wedbush se také shodli, že zájem o novou řadu iPhonů bude nadále obrovský, a proto Apple vyrobí o 25 % více kusů než minulý rok.

Zdroj: CeskyMac.cz (autor: David Pravda)

Nový iPhone 13 by mohl nabídnout 120Hz displej, menší notch a podstatně vylepšenou optiku hlavního fotoaparátu. Dočkat bychom se údajně měli také většího úložiště s kapacitou až 1 TB. Záda smartphonu by měla být vybavena novou texturou, která má pomoci jistějšímu úchopu.

Sebastian Himmer

Mám rád vše co alespoň trošku obsahuje počítače. Programátor vytvářející hry a obrovský fanoušek Applu! Počítače mě zajímají už od dětství. Velký fanatik počítačových her. Hrdý redaktor webu ČeskýMac. iPhone XR v kapse, Macbook Air na stole.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button