Novinky

Amfiteátr, fontána a 230 zaměstnanců. To je nový Apple Store v Miláně

Pojďte nakouknout dovnitř! V centru Milána proběhlo ve čtvrtek slavnostní otevření sedmnáctého Apple Store v Itálii. Jde o první prodejnu v zemi, která nese prvky nové myšlenky jablečných poboček a italské architektury.

Nová prodejna se nachází v historické čtvrti Piazza Liberty, po které nese stejné jméno. Najdete zde mnoho luxusních obchodů, restaurací a právě nový Apple Store. Nejdominantnější částí je obří fontána, za kterou se skrývá nakousnuté jablko. Voda, která prýští z fontány, stéká po skleněných zdech při vstupu do prodejny. Pobočka je obléknuta do typicky italských znaků. Kamene a vody. Krásně zapadá do okolního prostředí a decentně na sebe upozorňuje.

První návštěvníci dostali dárek

První návštěvníci obdrželi od 230 zaměstnanců speciální tašku s knihou a čekalo na ně překvapení v podobě koncertu milánského umělce L I M. Na otevření se i přijela podívat Angela Ahrendts, vedoucí retailového prodeje.

Nová prodejna je spíše místem lidských setkání, než místem pro nákup. V rámci Today at Apple se zde můžete zúčastnit různých inspirativních workshopů, konferencí, nebo živých koncertů. K tomu slouží velký amfiteátr, před prodejnou.

Nová prodejna je důkazem toho, že Apple nám nabízí přidanou hodnotu, kterou u jiných značek moc často nevidíme. Na detailní článek ohledně nového Apple Store se můžete těšit už v srpnu!

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button