AktualityNovinky

Altwork Station: Unikátní robotické křeslo pro práci s počítačem

Žijeme v době, kdy nemalé procento z nás tráví převážnou část dne před obrazovkou počítače. Časté vysedávání před monitorem však s sebou přináší problémy s páteří a abychom se tomu vyvarovali, je důležitá správná pozice a adekvátní kancelářská židle.

altwork_station_desk_chair_1-620x442

Ojedinělé řešení nabízí společnost Altwork, která začala nabízet vlastní pracovní stanici s robotickou konstrukcí. Díky promyšlené hydraulice lze měnit pozici dle aktuálních potřeb. Mechanismus křesla umožní jak práci v leže, tak například vestoje. Altwork Station disponuje integrovaným stolkem s magnety pro přichycení klávesnice a držákem pro monitor či iMac.

Díky kolečkům lze s křeslem snadno manipulovat a přemisťovat ho dle konkrétních potřeb. Pokud si na tento kousek kancelářské techniky brousíte zuby, připravte si pořádnou sumu peněz.

altwork-station-2-2Unikátní robotická konstrukce umožní střídat libovolné pozice

V rámci předobjednávky za něj zaplatíte 3 900 USD (zhruba 120 000 CZK), přičemž s dodáním se počítá v polovině příštího roku. Po uvedení na trh cena vyskočí na 5 900 USD (přibližně 180 000 CZK).

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button