Novinky

Detailní rozborka AirTagu odhalila nezvykle řešený reproduktor a další zajímavosti

Apple představil dlouho očekávané lokalizátory AirTag před necelými třemi týdny. První objednávky začaly celosvětově dorážet zákazníkům koncem tohoto týdne. Včera se zároven objevilo první video, které odhaluje vnitřnosti této novinky. 

Japonský YouTube kanál Haruki včera vydal čtrnáctiminutové video, které se zblízká dívá na jednotlivé komponenty AirTagu. Už od představení víme, že se do lokalizátorů dá dostat vskutku jednoduchým způsobem za účelu výměny CR2023 baterie, která celé zařízení pohání. Ve videu můžeme spatřit komponenty jako Bluetooth anténu, U1 čip a mnoho dalšího.

Jedním z velmi zajímavých aspektů vnitřního uspořádání AirTagu, je zpracování „reproduktoru“, který funguje na bázi cívky, která se nachází ve středu zařízení. Celé video je v japonštině, tudíž není nejlehčí mu porozumět, je ale otázkou času, za jak dlouho rozeberou AirTag také další YouTube kanály.

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button