Novinky

AirPods 3 se prý představí už 18. května. Chystá se i nová nabídka v Apple Music

Možná jste si také všimli, že prakticky všechny české obchody s elektronikou aktuálně nabízejí sluchátka AirPods se slevou okolo 20 procent. To je docela zvláštní. Nyní možná máme vysvětlení. Na webu se totiž objevila spekulace, která tvrdí, že nová generace bezdrátových sluchátek je doslova za dveřmi. Apple totiž třetí provedení AirPods údajně představí už 18. května. Sluší si ovšem podotknout, že tato informace nepochází z žádného zvlášť důvěryhodného zdroje. Do světa ji vypustil Youtuber Luke Miani, jehož leakerská historie není příliš velká. Představení nových AirPods by ale dávalo smysl. Už se o něm mluví delší dobu. Teď navíc všichni vidíme, že starší AirPods jsou prakticky ve výprodeji. 

Zdroj: Unsplash

Žádnou velkou událost ale nečekejte. Nové AirPods by se totiž měly představit jen prostřednictvím tiskové zprávy. Tento způsob Apple tradičně volí při premiérách méně významných produktů. Do této kategorie samozřejmě spadá i generační omlazení sluchátek. Základní AirPods možná zdědí design, který známe z dražších AirPods Pro. Levnější provedení ale s největší pravděpodobností nenabídne aktivní rušení okolního hluku.

Tesla zjistila, že Bitcoiny potřebují elektřinu, stejně jako její elektromobily. U kryptoměn to ale vadí

Tím ale Apple údajně neskočí. Společně s updatem sluchátek prý chystá také novinku v rámci Apple Music. Ta by se měla rozšířit o Apple Music HiFi. Jak už název napovídá, mohlo by jít o službu určenou pro náročné posluchače a pravděpodobného soupeře hudební aplikace Tidal. Logicky na nabízí, že kvalitnější streaming hudby bude dražší. Zatím se ale spekuluje o tom, že balíček HiFi bude Apple v nabízet 9,99 dolarů. Tedy stejně, jako dnes platíme za základní tarif v Apple Music. 

Zdroj
MacRumors

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button