Novinky

AirPods 3 pózují na dalších fotografiích. Těšit se můžeme na nový design sluchátek i nabíjecího pouzdra

Díky stále sílící vlně úniků je naprosto zřejmé, že Apple v dohledné době představí v pořadí již třetí generaci svých nejoblíbenějších sluchátek. Podle dosavadních predikcí se AirPods 3 údajně dočkáme ještě v průběhu tohoto měsíce. V předchozích týdnech jsme vás dokonce informovali o tom, jak budou chystaná sluchátka vypadat.

Zdroj: 52studio

Dnes pro vás máme další sérii fotografií, které prakticky potvrzují předchozí zvěsti a dávají nám tak poměrně ucelenou představu o tom, jak AirPods 3 budou vypadat. Snímky opět pochází z webu 52audio, který se v minulosti ukázal jako vcelku věrohodný zdroj informací.

Zdroj: 52studio

AirPods 3 dorazí ve zbrusu novém designu, který evidentně staví na konturách AirPods Pro. Těšit se tak můžeme na zaoblenější tvar sluchátek a také mnohem kratší stopky s mikrofonem. Zdroj dále prozradil, že AirPods 3 budou mít silikonové koncovky, nicméně na žádné ze zveřejněných fotografiích se prozatím neukázaly.

Zdroj: 52studio

Nové bude také nabíjecí pouzdro, které se zdá být nižší a zároveň o něco širší. Co se týče funkční výbavy, tak zatím to vypadá, že AirPods 3 se budou muset obejít bez aktivního potlačení okolních ruchů. Nadále se očekává, že AirPods 3 nabídnout nový čip Apple H1 a standardní funkční výbavu, jakou disponují starší AirPods 2 a AirPods 3.

Zdroj: 52studio

Zajímavě zní také údaj o ceně, která se má pohybovat ve stejné relaci jako u AirPods 2. To by v našich končinách mělo znamenat, že AirPods 3 nepřekročí hranici 6 tisíc korun za variantu s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem. Ačkoli přesný termín oficiálního představení zůstává prozatím ve hvězdách, v kuloárech se hovoří o tom, že Apple uspořádá tiskovou akci 23. března.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close