Novinky

5K Player je povedený přehrávač s podporou DLNA & AirPlay a možností stahovat videa z YouTube

Chcete si na Macu pouštět videa, stahovat klipy z Youtube či stremovat filmy do vaší chytré televize a to vše pouze za pomoci jediné aplikace? Řešení se jmenuje 5K Player.

Nezalekne se žádného videa ani rozlišení

5K Player je nadupaná aplikace pro macOS, s níž přehraješ všechny formáty videí. Do úzkých ji nedostanou ani klipy ve vysokém Ultra HD (4K) rozlišení či stále populárnější 360° videa. Podporovány jsou téměř všechny nejpoužívanější video formáty, na které lze v současné době narazit. Prostřednictvím 5K Player můžete také přehrávat hudbu, digitální rádiové stanice či filmy z DVD.

Streamujte videa skrze DLNA a AirPlay

Mezi další užitečné funkce aplikace 5K Player patří podpora protokolu DLNA, který oceníte v celé řadě situací. V praxi tak můžete pohodlně stremovat obsah z vašeho Macu například na obrazovku chytré televize, herních konzolí Xbox & PlaySatiton, PC a dalších zařízení podporujících DLNA. Díky tomu se vyhnete pořizování specializovaných aplikací, které jsou pouze jednoúčelovými nástroji.

Zaryté Apple fanoušky pak jistě potěší podpora AirPlay a možnost zrcadlit a nahrávat dění na displeji iPhonu a iPadu, které se ve stejný moment přenáší na monitoru vašeho MacBooku.

Nástroje na stříhání videí a stahování z Youtube

Velmi příjemným bonusem je také jednoduchý nástroj na stříhání videí. S jeho pomocí můžete klipy ořezávat, otáčet, měnit rychlost přehrávání, upravovat barvy a hrát si se zvukovou složkou.

Neméně zajímavou funkcí je integrovaný manažer pro stahování videí a hudby z Youtube. Snadno si tak můžete na disk počítače stáhnout videoklip od vašeho oblíbeného umělce. Z Youtube můžete stahovat dokonce i celé playlisty videí.

Stáhněte si 5K Player a zapojte se do soutěže o hodnotné ceny

A nyní k tomu nejlepšímu, čímž je fakt, že aplikace 5K Player je dostupná zcela zdarma. Autoři softwaru si navíc pro všechny uživatele připravili velmi zajímavou soutěž, které se může zúčastnit každý z vás. Jediné, co musíte udělat, je stáhnout si 5K Player. Po zaregistrování se automaticky dostáváte do slosování o zajímavé ceny.

Hlavní výhrou je digitální kamera Panasonic HC-VX1 v hodnotě dvacet tisíc korun. Každý den pak 30 vylosovaných získá měsíční předplatné služby Youtube Premium. Další šťastlivci pak mohou získat plnou verzi programu 4K Video Converter pro konvertování videí.

Ať už potřebujete jednu či všechny z výše vyjmenovaných funkcí, 5K Player stojí minimálně za vyzkoušení. Kromě povedeného přehrávače videí dostanete nástroj na streamování prostřednictvím DLNA & AirPlay a možnost jednoduše stahovat videa z Youtube.

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close