Novinky

Zvyšte svou produktivitu s Microsoft Office pro Mac od 29 Eur na Godeal24

Ať se vám to líbí nebo ne, Microsoft Office je software, bez kterého se v dnešní době prakticky neobejdete. Můžete sice používat různé alternativy, ovšem ty vám ani zdaleka nenabídnout stejnou úroveň kompatibility jako MS Office. Na Macu je k dispozici bezplatný kancelářský balík iWork, ovšem pokud potřebujete být maximálně produktivní, bez nástrojů jako je Word, Excel či Powerpoint se zkrátka neobejdete. V neprospěch MS Office ale hovoří cena, o které nejde říci, že by byla zrovna lidová. Naštěstí existují akce, jako ta právě probíhající na Godeal24, díky níž si můžete pořídit Microsoft Office 2019 pro Mac za pouhých 28,99 Eur! To je vůči původní ceně 229 Eur naprosto luxusní nabídka, které se odolává jen s velkými obtížemi.

Přestože nejde o nejnovější verzi softwaru, může vás hřát u srdce, že alespoň nemusíte řešit měsíční předplatné a další nepříjemnosti spojené s časově omezenou licencí. Součástí Microsoft Office Home & Business 2019 pro Mac jsou všechny důležité nástroje, mezi nimiž nechybí Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote či Teams Classic. 

Pokud máte vyšší budget a chcete si dopřát nejaktuálnější verzi MS Office 2021 pro Mac, stačit vám bude pouhých 79,68 Eur, což je naprosto parádní cena. Ještě výhodnější nabídky mohou využít uživatelé PC, kteří si mohou Microsoft Office 2021 pro Windows pořídit jen za 25,25 Eur.

Nakopněte svou produktivitu s Microsoft Office už od 15 Eur

Přemýšlíte o upgradu operačního systému, nebo se vám jen zachtělo přejít na nejnovější Windows 11 Professional? Pokud jste si odpověděli kladně, na Godeal24 nyní seženete licenci Windows 11 za pouhých 13,25 Eur. Za tuto částku dostanete plnohodnotnou licenci s oficiální podporou od Microsoftu včetně všech budoucích aktualizací. To znamená, že budete moci těžit z výhod umělé inteligence v rámci asistenta Copilot, který vám pomůže zefektivnit každodenní práci s počítačem.

Licence Windows nebyly nikdy dostupnější

Pořiďte si výhodný balíček s až 62% slevou (slevový kód: “MAC62”)

Další software pro Mac za super ceny

Až 50% na Windows a Microsoft Office (slevový kód: “MAC50”)

Na Godeal24 můžete pravidelně ušetřit spousty peněz díky slevám a nejrůznějším prodejním akcím. Hlavním prodejním artiklem jsou licenční klíče na produkty z dílny společnosti Microsoft, ale najdete zde také spousty jiných programů a nástrojů za ty nejlepší ceny na internetu. Godeal24 si dlouhodobě zakládá na tom, aby nakupování bylo co nejsnazší a zákazník nemusel nikdy na nic čekat. To v praxi znamená, že jakmile dojde k řádnému zaplacení objednávky, licenční klíče jsou okamžitě odeslány na e-mail zákazníka. Spolehlivost obchodu podtrhuje hodnocení na platformě TrustPilot, kde si Godeal24 dlouhodobě drží 98% spokojenost. Všichni zákazníci mají navíc nárok na zákaznickou podporu, která je dostupná 24/7 prostřednictvím e-mailu na adrese: service(zavináč)godeal24.com

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button