Aplikace iOSiOS

Zvednout to? verze 2.0 přináší dlouho očekávané blokování hovorů

Česká aplikace „Zvednout to?”, která se od svého vydání koncem minulého roku pevně drží mezi top aplikacemi v českém AppStore dnes vydala novou verzi 2.0 se zajímavými novinkami. Tou hlavní novinkou je dlouho očekávaná funkce automatického blokování hovorů a uživatele jistě potěší i rychlejší nahlašování čísel přímo ze seznamu hovorů.

zvednout_to1

Automatické blokování hovorů

Automatické blokování hovorů je funkce, kterou si přálo velké množství uživatelů v komentářích na AppStore a autoři aplikace se je rozhodli vyslyšet. Blokování si teď můžou uživatelé v aplikaci zapnout a nastavit dle svých preferencí. Celá funkcionalita vychází z rozdělení čísel na pozitivní, neutrální a negativní, které aplikace zavedla v předchozí verzi. Blokovat lze negativní nabo i neutrální čísla, záleží na preferencích uživatele. Takto zablokovaná čísla již nemohou obtěžovat, protože se pro ně číslo jeví jako obsazené. Funkcionalita je dodatečně zpoplatněna, dle slov autorů: „Na aplikaci chceme pořád pracovat a vylepšovat ji. Přidáváme nové možnosti a upravujeme ty stávající. Abychom tohle všechno zvládli, potřebujeme podporu i od našich uživatelů. Proto jsme se rozhodli některé funkce zpoplatnit.

zvednout_to2

Jednoduší přidávání čísel

Nahlašovaní čísel do aplikace je teď mnohem jednoduší díky novému rozšíření. Stačí v aplikaci Kontakty, nebo Telefon zvolit položku „Sdílet kontakt“ a z nabídky vybrat aplikaci „Zvednout to?“. Pro to aby se taková nabídka ve sdílecích akcích objevila je potřeba provést aktivaci, která je dobře popsána přímo v aplikaci, když se přejde na obrazovku kde se nahlašují čísla.

zvednout_to3

Aplikaci si můžete stáhnout jak v české, tak slovenské verzi v AppStore. Tyto dvě verze se liší databází čísel, která je uzpůsobena dané zemi.

Zvednout to?
Zvednout to?
Developer:
Price: 2,29 €
  • Zvednout to? Screenshot
  • Zvednout to? Screenshot
  • Zvednout to? Screenshot
  • Zvednout to? Screenshot
  • Zvednout to? Screenshot
Zdvihnúť to?
Zdvihnúť to?
Developer:
Price: 2,29 €+
  • Zdvihnúť to? Screenshot
  • Zdvihnúť to? Screenshot
  • Zdvihnúť to? Screenshot
  • Zdvihnúť to? Screenshot
  • Zdvihnúť to? Screenshot

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close