Novinky

Značkový flashdisk Kodak K133 a rychlá microSD karta jsou nyní za zvýhodněnou cenu

Jestli bychom měli jmenovat jeden typ příslušenství, který si našel cestu snad do všech domácností, budou to jednoznačně USB flash disky. Alespoň jednu „flešku“ by doma našel naprosto každý z nás. Málokomu však na stole leží varianta se smysluplnou velikostí a rychlostí, která reflektuje se současnými nároky. To nemusí na první pohled působit jako žádný problém, alespoň ne do chvíle, kdy potřebujete nutně přenést větší množství dat. Pak většinou narazíte buď na limit ve velikosti či na naprosto žalostnou rychlost.

Pokud si nyní říkáte, že právě tento scénář vás již alespoň jednou potkal, je na čase si pořídit konečně kvalitní flash disk. Se zajímavou nabídkou nyní přichází internetový obchod TomTop, kde naleznete moderní flash disk Kodak K133. Ten nabízí celkovou kapacitu 128 GB a podporu USB 3.0. To v praxi znamená možnost kopírování dat rychlostí až 122 MB/s, což plně dostačuje pro drtivou většinu potřeb.

Opomenout nelze ani kovové zpracování, které chrání paměťové čipy od společností Toshiba a Samsung. Kodak K133 si můžete aktuálně pořídit za 375 korun, poštovné je tradičně zdarma.

Dalším produktem ve slevě je paměťová microSD karta Netac P500. Tu lze pořídit za zvýhodněných 223 korun. Za tuto cenu získáte paměťové médium s kapacitou 64 GB a podporou standardů class 10 a UHS-1.

Oba produkty jsou expedovány z čínského skladu. Doba dodání se pohybuje okolo dvou až tří týdnů od vytvoření objednávky.

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close