iPhoneNovinky

Ženě vypadl iPhone z okna letadla, pád přežil bez větší újmy

Okolo chytrých telefonů a obzvláště pak okolo iPhonu se občas stane nějaká rarita, která obletí celý svět. Jednu z takových rarit zažila i Jeannine Buck z Britské Kolumbie (provincie ležící na jihozápadě Kanady). Když letěla a pořizovala z okna Cessny snímky krajiny, vítr jí její iPhone 5s vytrhl z rukou a zažil volný pád z výšky zhruba okolo 762 metrů.

Zde by se mohlo většině z nás zdát, že příběh končí a Jeannine se po přistání vydá do Apple Store pro nový iPhone. Omyl! Když iPhone padal, Jeannine si na poslední chvíli všimla místa dopadu, kterým byly větve stromů v parku. Tyto větve jí dávaly poslední naději, že se ještě někdy setká z celým iPhonem a ne jen s kousky součástek, které už nikdo nikdy nedá dohromady. Jako třešnička na dortu skončil celý tento příběh dobře a Jeannine svůj iPhone našla a jako zázrakem jen s menšími škrábanci zcela v pořádku.

13907155_1735308983396229_8913501038607606799_n

Takhle iPhone Jeannine nalezla po pádu ještě ten večer

Jeannine se podařilo iPhone nalézt hlavně díky funkci Find My iPhone a také díky tomu, že si Jeannine ráno před letem změnila tiché vyzvánění telefonu na hlasitější. Sama pak dodala, že toto vyzvánění si již na iPhonu na počest nechá. Když tento iPhone padal, museli při něm stát opravdu všichni andělé, anebo to jen a pouze potvrzuje skvělou stavbu iPhonu.

Zdroj

Katka Válková

Milovnice přírody, umění a moderní technologie. Studuje gymnázium a zajímá se o společnost Apple.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button