Novinky

Zaměřeno na tašky pro MacBook

Nejsou tašky jako tašky. Někdo vnímá tašku pro MacBook jako nutnou investici a někteří na její nákup zanevřeli úplně. Mezi taškami na MacBook jsou však velmi velké rozdíly a pokud nemáte přehled o současných novinkách, představíme si několik zajímavých modelů.

MacBook EDC Kit

Taška, která je jako stvořená pro kutily a servisáky, kteří u sebe potřebuj nosit neustále nějaké nářadí. Proč s sebou nosit dvě tašky, když je lze spojit v jednu. Taška obsahuje popruh i ergonomické držadlo. Funguje jako velký organizér, který má velké a hluboké kapsy, stejně tak jako menší kapsy, a navenek si lze všimnout mnoha síťovaných elastických kapes pro nejčastěji používané nářadí. Kromě hlavní kapsy na MacBook nechybí ani kapsa pro iPhone a pro iPad. Nejdůležitější kapsy jsou zajištěné zipy. Pokud hledáte ideální pracovní tašku, je tento model dostupný za cca 1500 korun a je možné ho objednat zde.

1a
1b

1c

Wall St

Velmi stylová taška, která je vyrobená z pravé kůže. Tento model je určen zejména pro ty, kteří si rádi vybírají i podle oblíbených barev, taška je dostupná v 15 barevných provedeních. Je lehká, jednoduchá a zapíná se klasickým zipem. Poskytne dostatečnou ochranu před mnoha vlivy a je určená zejména nenáročným uživatelům, kteří hledají stylovou ochranu pro svůj MacBook. Taška je k dispozici za cca 1600 korun a objednat si ji lze zde.

2a

2b

BX Sleeve Plus

Taška od výrobce Brenthaven, který se na výrobu tašek a pouzder pro Apple doslova specializuje. Nabízí tašky všeho duhu. Tento model je však všemi parametry naprosto uspokojující a to i cenou, která je cca 1500 korun. Celá taška je velmi lehká, disponuje pohodlným držadlem a velmi pokročilá je zde ochrana proti pádům. Uživatele potěší přítomnost druhé kapsičky na zip s velmi stylové provedení v moderním designu.

3a
3b 3c

DUX

Nejedná se ani tak o tašku, jako spíše o ochranné pouzdro pro MacBook. Celé pouzdro je průhledné a obepíná celý MacBook. Gumové nožičky zajistí, aby se neklouzal po hladkém povrchu a jeho provedení je takové, ho uživatel nemusel nikdy sundavat. Ačkoliv obepíná celý MacBook, nijak nebrání v jeho chlazení, nebo v přístupu k důležitým portům. Pouzdro je velmi lehké a pokud vás zaujalo, budete si na něj muset ještě počkat, teprve míří na trh. Jeho oficiálního prodejce najdete zde.

4a 4b 4c

Doporučené články

Back to top button