AktualityNovinky

Zadní kryt chystaného iPhone 6s uniká na prvních snímcích

Do oficiálního uvedení další generace jablečných smarphonů zbývají přibližně dva měsíce. Je tedy logické, že kolotoč spekulací se roztáčí na plné obrátky a každým dnem se dozvídáme nové informace. Mezi ty nejčerstvější patří první snímky zadního krytu modelu iPhone 6s.

6s-leak-1

Fotografie zveřejnil zahraniční server 9to5mac a údajně pochází od spolehlivého zdroje. Díky tomu si můžeme udělat ucelenější obrázek o plánoveném designu, který zůstane věrný aktuální podobě. Nepotvrdily se tak dřívější spekulace avizující duální fotoaparát či konstrukci z materiálu, který měl eliminovat plastové prolisy pro lepší příjem anténních modulů.

6s-leak-2

Na stejné pozici zůstane i lighting konektor a 3,5mm audio výstup. Jediná viditelná změna se týká pouze vyfrézovaných pozic pro osazení základní deskou, kterými iPhone 6 a iPhone 6 Plus nedisponuje. Podle neoficiálních informací již byla odstartována masová výroba obou chystaných modelů.

6s-leak-3

Zdá se, že Apple neopouští svou zaběhlou tradici s představováním mezigeneračních zařízení a výraznější sestavu novinek si schovává až na přespříští rok, kdy dojde k debutu iPhone 7.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button