Novinky

Ochrání iPhonem před 30 metrovým pádem meloun? Tihle borci odpodívají na otázky, které vás nikdy nenapadly

Přemýšleli jste někdy o tom, jestli gigantický gumový medvídek nebo vlasy Donalda Trumpa ochrání ochrání iPhone před pádem z několika desítek metrů? Pradvděpodobně ne. To však skupinku technologických nadšenců, kteří stojí za youtubovým kanálem GizmoSlip neodrazuje tyto a mnohé další bláznivé pokusy provádět.

Drop testy nejnovějších smartphonů se na internetu staly velmi populární podívanou, několik odvážlivců však napadlo zahnat tyto pokusy do naprosto absudrních extrémů. Borci z GizmoSlip tak například zjistili, že sandvič ze sítě rychlého občerstvení Subway dokáže iPhone 6s ochránit před 30 metrovým pádem. Podobně dobře si vedla také paruka imitující hlasy amerického prezidentského kandidáta Donadla Trumpa. iPad v obalu z plastelíny už však dopadl hůře.

Občas však v GizmoSlip opustí střechu své oblíbené patrové garáže, kde testy probíhají a vydají vstříc dalším nemilosrdným zkouškám zejména jablečných produktů. Pokud vás tedy zajímalo, jak si vede iPhone při setkání s noži sekačky na trávu, zde je odpověď.

Sekačka na trávu však nebyla jediným masakrem iPhonů ostrou zbraní. Nebohý iPhone 6s a iPad Air totiž skončili doslova rozpůlen po jednom švihnutí tradičního japonského meče. V jiném videu se pro změnu katana utkala s legenrádní Nokii 3310. Netřeba dodávat, který z aktéru odešel z tohoto testu jako poražený…

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button