Novinky

Yale Smart Living představuje budoucnost zabezpečení domácnosti

Společnost Yale na letošním veletrhu IFA 2017 představila systém navzájem propojených inteligentních alarmů a IP kamer, řízených pomocí aplikace Yale Home. Inteligentní bezpečnostní systém Yale Smart Living je snadné propojit s dalšími systémy pro chytrou domácnost, odpovídá rostoucímu zájmu o technologie inteligentní domácnosti. Yale Smart Living bez problémů funguje i s kompletními automatickými systémy pro domácnosti vedoucích technologických společností, takže inteligentní zabezpečení je možné kombinovat s inteligentní energií, osvětlením, zábavou a úklidem v plně propojené domácnosti.

Antonín Terš, produktový manažer Yale, o systému říká: “Inteligentní domácnost není budoucnost, ale současnost. Spotřebitelé v Evropě již dnes oceňují životní styl a pohodlí, které jim přináší. A jádrem inteligentní domácnosti je inteligentní zabezpečení. Průzkum Yale ukázal, když lidé automatizují své domovy, je inteligentní zabezpečení na první až druhé příčce.

Inteligentní zabezpečení domácnosti je důležité pro všechny, včetně mladých párů, rodin i seniorů. Je jedno, jestli žijí v domech nebo bytech, ve vlastním nebo v podnájmu. Platí zde obecná touha chránit svou rodinu i majetek tak, jak to odpovídá modernímu svižnému životnímu stylu: bezpečně a pohodlně. Rostoucí poptávka navíc otevírá nové příležitosti pro všechny, dávají přednost práci s prověřenými značkami, jako je Yale, ať jde o maloobchodníky, velkoobchodníky, nebo pracovníky v montáži.

 

Společnost Yale při příležitosti konání veletrhu IFA 2017 v Berlíně představila novou řadu inteligentních domácích alarmů a IP kamer. Důraz přitom klade na zabezpečení hlavního vstupního bodu do domácnosti. Předvádí řadu modelů, které odpovídají nejrůznějším standardům a formátům dveří, které se využívají v různých evropských zemích.

Zdroj: TZ

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button