Aplikace iOSiOSiPhoneNovinkyRecenze

Week Weather – recenze

Pokud hledáte jednoduchou aplikaci na týdenní přehled předpovědi počasí, aplikace Week Weather může být ta pravá. Zdrojem dat pro tuto aplikaci je Norský meteorologický institut. Musím uznat, že samotná předpověď je velmi přesná. Dle mých zkušeností rozhodně přesnější než aplikace Počasí, které data poskytuje The Weather Channel. Aplikace stojí 0,99€. Vyplatí se?

Hlavní obrazovka aplikace Week Weather. Jednoduchá a přehledná předpověď počasí na celý týden. V aplikaci si můžete uložit oblíbená města nebo využít GPS lokalizace pro předpověď pro oblast, ve které se nacházíte.

week_weather_1

Detail přepovědi vývoje teploty. Podobný přehled nenabízí žádná jiná aplikace dostupná v App Store. V nastavení aplikace naleznete pouze nastavení jednotek Celsius a Fahrenheit a dvě barevnostní schémata (světlé a plnobarevné). Nic víc. Aplikace je lokalizovaná do angličtiny a němčiny.

week_weather_2

Detail vývoje oblačnosti. Je znatelné, že aplikace má kvalitní zdroj meteorologických dat, yr.no patří mezi uznávané autority svého oboru.

week_weather_3

Detail předpovědi srážek. Data jsou poskytována v hodinových přepovědích na 48 hodin pro většinu Evropy.

week_weather_4

Detail vývoje přízemního větru

week_weather_5

Detail přepovědi vývoje vlhkosti vzduchu

week_weather_6

Nápověda na použití aplikace. Stačí kliknout na symbol “i” v pravé dolní části Vašeho iPhone

week_weather_7

Detailní pohled na určitou část dne se všemi dostupnými informacemi. Aplikace není žádný grafický skvost, ale poskytuje všechny důležité údaje o počasí

week_weather_8

app_store_ikona

Back to top button