Novinky

Wechip W1: Air Mouse, klávesnice a dálkový ovladač v jednom zařízení je nyní za akční cenu

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to asi bylo, kdybyste měli k vašemu Macu dálkové ovládání? Díky Wechip W1, univerzálnímu ovladači a Air Mouse v jednom se o tom můžete přesvědčit na vlastní kůži.

Wechip W1 je zařízení, co v sobě kombinuje hned několik způsobů, jakými lze ovládat například chytrou televizi, počítač, setopbox a další multimediální přehrávače. Samotná instalace je přitom velice jednoduchá, do MacBooku či televize stačí zapojit USB dongle, který obstarává komunikaci s ovladačem.

 

Mezi hlavní přednosti Wechip W1 patří funkce Air Mouse, kterou dobře znají majitelé chytrých televizorů od společnosti LG. V podstatě to funguje tak, že mířením ovladače na obrazovku pohybujete kurzorem myši. Tento typ ovládání je nesmírně intuitivní a kdo si ho jednou vyzkouší, už prakticky nechce nic jiného.

Další zajímavou vychytávkou je klávesnice na druhé straně, která se hodí například pro zadávání textu při vyhledávání videí na YouTube. Široké možnosti využití podtrhuje kompatibilita s nejpoužívanějšími operačními systémy a dalšími produkty, jakými jsou například projektory Smart TV.

Wechip W1 disponuje integrovaným akumulátorem s kapacitou 300 mAh, který se dobíjí za pomoci microUSB konektoru. Výrobce garantuje bezproblémový dosah signálu až na 10 metrů, což bude bohatě stačit pro většinu českých obýváků. Opomenout nelze ani do jisté míry elegantní design a bytelné zpracování.

No a teď k tomu nejdůležitějšímu, čímž je cena. Wechip W1 lze aktuálně nalézt v nabídce internetového obchodu TomTop za přátelských 275 korun. Stejně jako u všech akčních nabídek i tato je limitována počtem dostupných kusů. S nákupem tedy doporučujeme příliš neotálet.

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button