NovinkySoutěž

Vyhlášení letní soutěže o Transcend JetDrive Go 500

Tento týden jste se mohli zapojit do další soutěže, kterou oslavujeme první výročí našeho magazínu. Pro získání výhry stačilo pouze zaslat správnou odpověď na soutěžní otázku jako 99. v pořadí.

O co se soutěžilo?

Transcend JetDrive Go 500 je na první pohled obyčejný flash disk, kterých na trhu nespočet. Při bližším seznámení však zjistíte, že kromě klasického USB 3.1 je vybaven také Lightning konektorem. S jeho pomocí můžete JetDrive Go 500 připojit například k iPhonu či iPadu a kopírovat libovolné soubory. Klíčenku lze použít také jako záložní médium díky bezplatné aplikaci. Na pár kliknutí si můžete veškerý obsah zařízení nahrát na externí úložiště a uvolnit tak místo v drahocenné paměti vašeho iPhonu.

https://www.youtube.com/watch?v=LQo4wyVNxjk

Pokud se chcete o tomto kousku zajímavé elektroniky dozvědět více, můžete si přečíst naší podrobnou recenzi, případně pustit přiložené video. GizLife je partnerský projekt magazínu Český Mac, který se podílí na jeho produkci. Již nyní vám můžeme prozradit, že v dohledné době se můžete těšit na další unboxing videa, testy a další zajímavý obsah. Na všechny z vás, kteří se přihlásí k odběru GizLife kanálu čeká v následujících dnech další příležitost, jak si zasoutěžit o zajímavé ceny. A věřte, že to bude stát skutečně za to.

GizLife

Výhercem se stává…

Správnou odpověď nám jako 99. v pořadí zaslala Šárka Tejkalová, které tímto gratulujeme. Jestliže se na vás štěstí neusmálo, nemusíte zoufat. Tato soutěž rozhodně nebyla poslední. Nezapomeňte nás proto sledovat na našem Facebooku, Instagramu, Twitteru a nyní i YouTubu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button