Novinky

Víme, jakou bude mít kapacitu baterie v iPhone 7

Premiéra iPhonu 7 se nezadržitelně blíží, což přímo koresponduje se sílící vlnou nejrůznějších úniků. Po sérii fotografií prototypů iPhone 7 a iPhone 7 Plus odhalující finální design tu máme další zajímavou indícii. Steve Hemmerstofer na twitterovém účtu @OnLeaks zveřejnil informaci o kapacitě akumulátoru, který se objeví v chystaném iPhonu 7. Ta má ze současných 1715 mAh poskočit na příjemnějších 1960 mAh. Za předpokladu, že zdroj je skutečně obeznámen se skutečnou situací, chystaná novinka nabídne o poznání lepší výdrž.

iphone-7-concept-reis-2

Na lepší výdrži se nepochybně podepíše čispet Apple A10 s pokročilejší architekurou a finální sestavení iOS 10. Většího akumulátoru se s jistotou dočká také iPhone 7 Plus 5,5“ úhlopříčkou i přesto, že další generace jablečných smartphonů bude tenčí než „eskové“ modely.

iphone7_variantySpolečně s údaji o akumulátoru se objevila tato fotografie, která údajně zachycuje všechny barevné varianty pro iPhone 7

Přes všechna utajení se postupně dozvídáme čím dál více podrobností hardwarové výbavě. Kromě stokrát omýlané absenci 3,5mm jacku na sluchátka se nová generace pochlubí přepracovaným Touch ID senzorem a duálním fotoaparátem, který se stane výsadou většího modelu. V kuloárech se mimo jiné spekuluje o implementaci technlogie pro bezdrátové nabíjení a voděodolné konstrukci.

Steve H. on Twitter

Pretty reliable (not 100% but almost…) source told me #iPhone7 battery = 1960mAh (#iPhone6s = 1715mAh)

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Close