AktualityNovinkyWatch

Vietnamské klenotnictví nabízí pozlacené Apple Watch za zlomek ceny

Nejlacinější verze hodinek od Applu startují na částce 349 USD (přibližně 10 500 Kč), což z nich dělá relativně exkluzivní záležitost. Hodinářský průmysl však disponuje klientelou, která se neostýchá utrácet astronomické cifry převyšující několikaroční plat průměrně placeného obyvatele naší kotliny. Pro tyto případy má americký výrobce připraveny speciální verze ze zlata a safírovým krycím sklíčkem. U těchto edic se cena dokáže vyšplhat na těžko uvěřitelných 250 až 500 tisíc korun.

1f7_4a8-22

Méně movitým klientům prahnoucím po zlatých Apple Watch se rozhodlo vyhovět vietnamské klenotnictví Karalux. Tato firma má s pozlacováním mobilní elektroniky dlouholeté zkušenosti a ne náhodou lze v její nabídce spatřit zlaté mobilní telefony a tablety od všech zaběhlých výrobců. Ještě zajímavější informací je cena, kterou si tamní klenotníci účtují. Pozlacení 38mm varianty vás přijde na přibližně osm tisíc korun, vyšperkování modelu s větší úhlopříčkou vyjde o dva tisíce dráž. Pokud tedy toužíte po blyštivě žlutých Apple Watch a nemáte potřebnou hotovost, jedná se o jedinečnou nabídku, která nemá konkurenci.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button