Videa

Videorecenze Harman Kardon Onyx Studio 4: tuhle stylovku jen tak nepřehlédnete

Harman Kardon Onyx Studio 4 je dalším v řadě bezdrátových reproduktorů, ovšem v porovnání s konkurencí vybočuje v několika směrech. V prvé řadě nabízí unikátní design, který z něj činí originální bytový doplněk. Oválná konstrukce dokáže upoutat na první pohled. Neméně působivá je také kvalita reprodukce, která se rozhodně řadí mezi nadprůměr.

Harman Kardon Onyx Studio 4: videorecenze

O přednes se stará kvarteto měničů s celkovým výkonem 60 Wattů a efektně zpracovaný bassreflex. Menší místnost dokáže až po okraj naplnit hutným zvukem. Nejsilnější disciplínou Onyxu 4 jsou především basy, které jsou rychlé a až nečekaně dunivé. Špatně na tom není ani střední pásmo, které je velmi dobře čitelné. Výšky sice postrádají jiskřivost a často působí zastřeně, ovšem i tak se dá hovořit o více než důstojném podání.

Harman Kardon Onyx Studio 4

 

Harman Kardon Onyx Studio 4 předvádí nejlepší výsledky při poslechu elektronické hudby a hip-hopu, kde dokáže naplno zúročit mohutné basy a až nečekaně vysokou úroveň maximální hlasitosti. Ostatní žánry na něm lze také poslouchat, ovšem celkový zážitek už není tak omračující. Integrovaný akumulátor má kapacitu 3000 mAh, což v praxi vystačí na zhruba 6 až 7 hodin poslechu v závislosti na hlasitosti. Kromě videorecenze jsme pro vás připravili také podrobný test ve formě článku, který si můžete přečíst zde.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button