Recenze

Videorecenze: Assassin’s Creed 2 pro Mac

Dnešní videorecenze je opravdu hodně obsáhlá, takže se máte na co těšit. Ukáži vám opravdu geniálně zpracovanou historicko-fantasy hru ovládanou z pohledu 3. osoby, která je herní špičkou na Mac App Store a neměla by chybět v Macu každého pořádného hráče.

Assassin’s Creed 2 stáhněte na Mac App Store

stahnout-mac-app-store

František Vlček

Student gymnázia, který se zabývá Applem již od 10 let. Již od svých 6 let praktikuje klasický balet, v němž vyhrál již spoustu ocenění na mezinárodních soutěžích. V poslední době se zabývá Chemií a Biologíí lidského těla. Ve svém volném čase filmuje, stříhá videa, dělá animace a testuje Aplikace a Hry pro Mac a iOS. Po své zkušenosti s Macy by již jiný počítač nechtěl! Motto: " Je otázka, co je pro vědce významnější, zda znalost faktů či fantazie." Albert Einstein

Doporučené články

7 Komentáře

  1. Tak já měl možnost si videorecenzi pustit až teď a musím pochválit. Velice podařená! Na hry nemám zrovna moc čas, ale asi si zrovna tuhle koupím. Díky Františku.

  2. Jen musím upozornit, že hra není podporována na MacBook Pro a Air 13″. I když má Macbook Pro 17″ obrovský výkon tak se na něm také z nějakého důvodu hra seká. Jinak poslední verze klasického MacBooku white hru snáší více jak dobře.

    1. MacBook Pro 13″ a Air mají jen Intellí grafiku HD3000 se sdílenou pamětí max 512MB, takže tam je jasné, proč to nelze provozovat. Není to sice uplně blbá grafárna, ale žádnej herní trhač to rozhodně není 🙂 Proč se to ale seká na MB Pro 17″ je mi tak trochu záhadou (tedy minimálně, pokud je to ten aktuálně prodávaný, který je vybaven i Radeonem HD 6770M s 1GB DDR5 paměti…)

  3. Zdravím, tuto hru jsem dohrál již na začátku. Nějak nechápu ovládání hry. Pořád se něco v ovládání mění. Nemáte návod v češtině na ovládání hry. To je i důvod, kdy už nehraji, pro zajimavost skončil jsem hned při ůkolu na čas. Ovládáci prvky prostě sabotují 🙂 samotná hra je jinak moc hezká.Děkuji. C

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button