Soutěž

Velká vánoční soutěž o iPad Mini

Tímto se vyhlašuje další soutěž ve spolupráci s naším partnerským e-shopem

www.livemec.cz o stříbrný iPad Mini 16GB Wi-Fi.

Soutěž potrvá od 1.11.2012 do 15.12.2012.

Dnes je to přesně 6 měcíců od naší poslední velké soutěže, kterou jsme pořádali v květnu tohoto roku. Protože se blíží vánoce dohodli jsme se s naším partnerským e-shopem Livemec.cz na uspořádání soutěže o nedávno představený Apple iPad Mini Wi-Fi 16GB ve stříbrné barvě. Pro účast v soutěži stačí správně odpovědět na obě dvě soutěžní otázky.

Pokud chcete zvýšit pravděpodobnost výhry, zakupte některý z produktů na stránkách Livemec.cz. Nemusíte již odpovídat na soutěžní otázky, ale pouze stačí do třetího políčka vyplnit číslo vaší objednávky. V případě, že v průběhu trvání soutěže provedete více objednávek ze stránek Livemec.cz, můžete čísla těchto objednávek použít pro účast v této soutěži.

Jednomu vylosovanému výherci bude zaslán iPad Mini tak, aby si jej mohl dát pod vánoční stromeček.

Soutěžní otázky zní:

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Back to top button