Novinky

Včera počasí, dnes iCloud, iMessage a App Store. Uživatelé po celém světě si stěžují na výpadky Apple služeb

Od začátku tohoto týdne se Apple potýkal s celosvětovými výpadky zobrazování počasí u některých uživatelů s iOS a macOS. Dle vyjádření výrobce chybu již opravil, nicméně problém se objevuje znovu a teď už i u dalších služeb kalifornského giganta.

Ač to vypadalo, že se záležitost s nezobrazujícím se počasím podařilo během několika dnů vyřešit, netrvalo dlouho a po internetu se začaly objevovat stížnosti zákazníků na nefunkční služby jako iMessage, App Store, ale třeba i iCloud. Poslední zmíněná služba je asi celosvětově největší problém, jelikož uživatelé tím pádem nemají přístup ke svým sdíleným datům, fotografiím a v mnoha případech i důležitým dokumentům. Typy stížností se však liší. Někde se jedná o úplnou nefunkčnost, někde pouze částečnou nebo jen o zpomalení načítání. Naštěstí se tyto výpadky netýkají všech zákazníků a zařízení.

zdroj: 9to5mac.com

Tento týden se tedy jedná o druhý případ, nicméně počet stěžujících si každou hodinu narůstá. Není jasné, co tyto problémy způsobuje, pravděpodobně se ale bude jednat o větší výpadky serverů Applu. Oficiální web výrobce Apple System Status však zatím mlčí, jako by se nic nedělo. Logicky tedy zatím není známo, kdy by mělo dojít k opravě a obnovení funkčnosti. Uvidíme, zda se v následujících hodinách nebo dnech dočkáme tiché opravy nebo oficiálního vyjádření ze strany výrobce k těmto incidentům.

Pokud patříte mezi uživatele, kterých se tyto výpadky týkají, určitě nám dejte vědět v komentářích.

Adam Halamka

Rád používá Apple produkty, ale zajímá se i o technologie a gadgety obecně, jeho největší vášní jsou sluchátka všech kategorií a Star Wars, miluje psy, zbožňuje cestování po celém světě, dokáže ocenit kvalitní hudbu, kterou následně prezentuje v klubech jako dj.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button