Novinky

Vánoční výprodej softwaru je tady: Windows 10 Pro za méně než 8 Eur, Office 2019 Pro za 28 Eur a další!

Přestože je Štědrý den už doslova za rohem, stále se na internetu najdou stejně či dokonce ještě lákavější nabídky než na Black Friday. Pokud si tak chcete pořídit nový software a vylepšit výbavu svého počítače, můžete díky speciální vánoční nabídce na GoDeal24 ušetřit spoustu peněz na nejžádanějším softwaru se slevou až 62 %, která se vztahuje na produkty Windows a Office.

Zdroj: godeal24

Nedávné vydání herní pecky Cyberpunk 2077 boří na Steamu všechny rekordy a pokud si chcete zahrát jednu z nejočekávanějších her letošního roku ve 4K, budete k tomu potřebovat také Windows 10 Professional, který na GoDeal24 nyní seženete méně než 8 Eur.

Speciální zahrnující slevy až 82 % se vztahuje na tyto produkty

Zdroj: godeal24

S kódem „BCS50“ získáte 50% slevu na tyto produkty

Nabídka balíčků „kup jeden, za druhý zaplať méně“ (lze uplatnit s kódem: BCS62)

Další nabídka zlevněných produktů (sleva po zadání kódu: BCS55)

Ostatní zlevněné produkty naleznete na tomto odkazu >>

Zdroj: godeal24

Proces nákupu na GoDeal24 je velmi jednoduchý a v podstatě se neliší od jiných e-shopů. K dispozici máte několik platebních metod a zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu. Všechny výše uvedené propagační akce jsou časově omezené a platí pouze do vyprodání zásob. Pokud vás tedy něco z vánoční akce zaujalo, doporučujeme s nákupem příliš neotálet.

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz
Close
Close