RecenzeTipy a triky

Uživatelská recenze: Incipio KickSnap Case

V této recenzi si podrobněji představíme skvělý obal na iPhone 5 s názvem KickSnap Case od výrobce Incipio. Jedná se o kvalitně zpracovaný obal na iPhone 5, který si hned po prvním kontaktu oblíbíte. Samotné balení je opravdu velice dobře zpracováno. Dovolím si říci, že tak precizně zabalený obal jsem ještě nikdy neviděl.

image

Incipio vyrábí velmi kvalitní produkty nejen pro iPhone, ale také další chytné zařízení. Díky  nové technologii se podařilo udělat ještě pevnější a odolnější obal pro iPhone 5 – přesněji tedy recenzovaný kousek Incipio KickSnap Case.

Tento obal je vyráběný buď v černé, nebo bílé verzi.

Máte o tento kryt zájem? Můžete ho rovnou objednat na InnocentStore.cz!

Co je obsahem balení?

V pevném pouzdře je nacvaknutý do obalu samotný KickSnap Case, který v sobě skrývá jako bonus čistící hadřičku na displej, fólii na displej a ještě střerku, která napomáhá k bezproblémové aplikaci fólie na displej. V neposlední řadě je v balení nápaditý a jednoduchý stojánek na telefon.

Jak sami vidíte, balení je poměrně obsáhlé a kromě samotného obalu v něm naleznete i další příslušenství pro iPhone 5 – přesněji fólii a jako trešnička na dortu je v balení stojánek na telefon. Díky stojánku už nebudete muset pokládat iPhone na stůl, ale elegantně do stojánku, kde na něj budete přehledně vidět. Ale to ještě není všechno.

Proč zvolit právě tento kryt?

Tento obal pro iPhone 5 je nejen vyroben z kvalitního a odolného polymerového plastu, ale také z obalu uděláte během vteřiny i skvělý držák na sledování filmů a videí. Ptáte se jak je to možné? Přeci jednoduše.

Ze zadní strany je jedna část, která jde “vycvaknout” a udělat jednoduchý stojánek, který položíte na stůl a máte naklopený displej pro pohodlné sledování například videí na YouTube. Pokud už nechcete videa sledovat, stačí udělat opačný postup a “nožičku” jednoduše zacvaknout zpátky do celého obalu. Jak jednoduché a praktické.

Samozřejmostí je pevný materiál a maximální ochrana celého zařízení, které je v obalu nasazené. Kryt je z větší části lesklý a jako doplňky obsahuje i matné části, které do sebe dokonale zapadají.

Jako další příslušenství je v balení fólie na displej, která jej dokonale ochrání před nepříjemným poškrábáním.

Výhody a nevýhody

+ Skvěle zpracované balení, pevný obal a přístup ke všem tlačítkům.
+ iPhone 5 je v obalu jako v bavlnce a rozhodně nemusíte mít strach, že by se při případném pádu rozletěl na několik kousků.
+ Obal je nejen odolný a pevný (vyroben z polymerového plastu) díky použitým materiálům, ale také se příjemně drží.

– lesklé části na zadní straně se mohou při nešetrném zacházení decentně odírat

Po týdenním používání

  • Telefon se v obalu vážně dobře drží, lesklé části na zadní straně nekloužou a dokonale se ovládají i systémová tlačítka.
  • Pokud například jedete ve vlaku a chcete sledovat videa, nebo třeba jen tak ležíte v posteli a nechce se Vám neustále držet telefon v ruce, stačí vycvaknout nožičku ze zadní strany a pohodlně si telefon opřít. Dokonalé!
  • V okolí systémových tlačítek je použit měkčí materiál, díky kterému se tlačítka snadněji ovládají.
  • I po týdenním ovládání jsem nenašel ani jednu oděrku nebo škrábacen, z čehož jsem byl velice překvapený. Lesklé části také bez oděrek.
  • iPhone je v obalu velice pevně nasazený, což u jiných konkurenčních krytů není oni omylem.

Hodnocení závěrem

Plusy

  • Odolný a pevný obal.
  • Skvěle padnoucí na iPhone 5.
  • Nožička pro sledování videí a dalších činností je velice dobrá.

 Mínusy

  • žádné

Fotografie

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button