RecenzeTipy a triky

Uživatelská recenze: Deff Cleave Aluminum Drago 5

Tento obal je mistrovské dílo z Japonska, které se inspirovalo tamní filozofií a celkovým jednoduchým provedením dokonale znázorňuje pořekadlo: “V jednoduchosti je síla.” Jemné, ale výrazné tvary jsou provázány každým milimetrem obalu a celkový vzhled je pak precizně zpracovaný a jednolitné prvky obalu do sebe dokonale zapadají, že se Vám bude samotný obal rozhodně líbit. Obal je určený spíše pro muže, ale díky různým barvám si k němu najdou cestu i ženy, které mají rádi moderní a elegantní věci, které jsou kvalitní. Obal dokonale chrání všechny hrany telefonu, které jsou v něm přesně namíru přiložené. Deff Cleave Aluminum Drago 5 je dokonalým skloubením niminalismu a kvalitných hliníkových materiálů, které provází každý milimetr a každou hranu obalu.

Máte o tento kryt zájem? Můžete ho rovnou objednat na InnocentStore.cz!

Co je obsahem balení?

Obsahem balení je kromě kvalitního a precizně zpracovaného obalu na iPhone 5 i několik šroubků pro bezproblémové uchycení, ale také miniaturní nářadí pro lepší práci a snadnější manipulaci.

K dispozici je také krytka na zapínání/vypínání samotného telefonu a tlačítka pro ovládání hlasitosti, které je nutno ještě před samotným nasazením obalu na iPhone umístit do k tomu určených míst. Pak jde všechno jednoduše. Zaklopí se jedna strana obalu, k tomu se připojí druhá strana, kterou pomocí dvou šroubků připevníte a vše je hotovo.

Jak sami vidíte, nasazení obalu je jednoduché a zvládne jej opravdu každý.

deff-cleave

Proč zvolit právě tento kryt?

Tento obal na iPhone 5 zvojí převážně hlavně muži, kterým se bude líbit jednak použitý materiál, ale také i celkový vytříbený vzhled, moderní provedení a jednoduchá manipulace  s obalem. Deff Cleave Aluminum Drago 5 je obal přímo určený pro muže a to hlavně díky svému robusnímu charakteru a pevnému provedení. Je dodávaný v mnoha barevných kombinacích, takže si každý určitě přijde na svoji barvu, která se mu bude líbit. Například je také možnost koupit těchto obalů více v různých barevných provedeních a kreativně je spolu kombinovat. Kreativitě a použitelnosti se meze nekladou.

Výhody a nevýhody

 • Skvělý vzhled, úžasné moderní provedení.
 • Na telefonu brilantně drží, nikde nepřečuhuje nad displej a je dokonale pevný.
 • Obal je vyrobený z pevných a odolných materiálu, stejně tak jako ostatní prvky na obalu.
 • Pro někoho možná vysoká cena.

Po týdenním používání

 •  Obal se nesmírně dobře a příjemně drží, díky modernímu tvaru skvěle padne do ruky – jak do pravé, tak i levé.
 • Obal Deff Cleave sedí na iPhone 5 opravdu božsky. Nikde nepřečuhuje, pevně drží a nemá tendenci sklouzávat nebo se nějakým způsobem posunovat jako jiné obaly, které zajisté znáte.
 • Použité materiály jsou kvalitní a pevný hliník, který se neodírá a je dodávaný v několika berevných variantách.
 • Dokonale chrání telefon a drží ho v naprosté čistotě.
 • Všechny systémová tlačítka a konektory jsou přístupná a ve většině případů je obal  kompatibilní s příslušenstvím, které si k telefonu můžete libovolně dokukovat.
 • Minimalistické provedení a celkový design jsou věci, které Vás zajisté okouzlí.

Hodnocení závěrem

 • Opravdu lehký obal na iPhone 5. V žádném případě nemusíte mít strach, že by se obal nějakým, způsobem odíral, nebo neochránil Váš iPhone.
 • Dokonalý přístup ke všem systémovým tlačítkům. Dostatek náhradních šroubků pro bezproblémové uchycení na telefon.
 • Originální balení, neotřelý design, moderní materiál a celková jedinečnost skloubená s moderním vzhledem působí naprosto skvěle.
 • Někomu muže přijít, že některé hrany jsou ostré, ale je to opravdu hodně subjektivní pocit.

Doporučené články

Jeden komentář

 1. Díky za recenzi, jakmile dojdou peníze, jdu do něj. Nádhera. Jinak co se týče ceny, při ceně telefonu 17 000,- je 1 499,- téměř směšná částka. To je jak si koupit nové auto a nemít na kožené sedačky za zlomek ceny vozu. Pouzdro vyšší cenovkou bych viděl spíše u Ronina od Elementcasae.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button