Novinky

Už nemusíte zoufat při vybírání špuntových sluchátek. Nová bezdrátová sluchátka UE Fits se přizpůsobí tvaru každého ucha

Jedním z problémů při pořizování špuntových sluchátek, je jejich tvar, který nemusí sednout všem stejně. Každý z nás má jiný tvar ucha, a tudíž je pro společnosti vyrábějící sluchátka téměř nemožné ideální tvar pro každého. Společnost Ultimate Ears tento mýtus boří, neboť vytvořila bezdrátová sluchátka, která se přizpůsobí každému zvukovodu.

Zdroj: UE

Možná si říkáte jak je to vůbec možné, sluchátka mívají většinou silikonové špunty, nebo se na trhu objevují i pěnové, které zaručí vyšší míru izolace. Nejlepší požitek z hudby dostanete, pokud máte špunty vytvořené přesně pro tvar vašeho ucha. 

Zdroj: UE

Společnost Ultimate Ears vytvořila způsob, který vám jednoznačně ušetří peníze za vlastní personalizované nástavce na sluchátka. Nová sluchátka UE Fits, která pořídíte za 249 dolarů, mají gelové špunty, které se za 60 sekund od prvního nasazení přizpůsobí vaším uším, a zůstanou tak nastavené jednou pro vždy. 

Personalizovaný tvar zaručí komfort a maximální požitek z hudby, kterou si chcete poslechnout. Sluchátka UE Fits také nabízí špičkové potlačení okolního hluku, které funguje na mnohem lepší úrovni díky kvalitnímu těsnění sluchátek ve vašich uších,“ sdělila společnost Ultimate Ears na včerejší premiéře. 

Bezdrátová sluchátka UE Fits by měla vydržet až 8 hodin a s nabíjecím pouzdrem přes dvacet hodin. Sluchátka si budete moci pořídit v šedé, fialové a tmavě zelené barvě. Sluchátka se začnou prodávat v listopadu a to bohužel jen ve Spojených státech. 

Zdroj: UE

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button