Novinky

Třetina Američanů by za prezidenta volila Apple a Walt Disney

Ve Spojených státech se pomalu začíná rozjíždět předvolební mašinerie kandidátů usilující o post amerického prezidenta. S tím jsou pochopitelně spojeny veřejné debaty a nezávislé průzkumy, které mají poodhalit potřeby a smýšlení zdejších občanů. O jeden takový se postara společnost RBB, která se svých respondentů zeptala, koho by nejraději viděla v oválné pracovně Bílého domu. Téměr třetina dotázaných by volila společnost Apple. Výrobce elektroniky je podle amerických voličů dokonalým ztělesněním transparentnosti, tolerantnosti a pokroku. To se o kandidátech v čele s kontroverzním Donaldem Trumpem bohužel říci nedá.

applestore-logo

Na druhém místě pomyslného žebříčku se umístilo studio Walt Disney, třetí příčku obsadil finanční gigant American Express. Zmíněný průzkum kromě jiného opět ukázal, jak je značka Apple vnímána obecnou veřejností. V novodobé historii lidstva bychom velmi těžko hledali společnost s podobným kreditem.

Zdroj

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button