AktualityNovinky

Urban Revolt uvádí dostupná sluchátka pro sport a volný čas

Společnost Trust uvedla pod vlastní značkou Urban Revolt dvojici nových sluchátek pro sportovní nadšence a volný čas. První z nich nesou označení Flash Reflection a jak již samotný název napovídá, hlavní roli zde hrají barvy. Reflexní sluchátka jsou dostupná ve třech barevných kombinacích (modrá, růžová, černá) s kontrastními špunty. Sluchátka disponují plochým kabelem, který zamezuje nechtěnému zamotání. Další zajímavou vlastností je speciální povrchová vrstva, jenž odráží světlo ve tmě. Výbava zahrnuje dálkové ovládání a integrovaný mikrofon, což je jasně předurčuje pro použití s chytrým telefonem.

Snímek obrazovky 2015-05-19 v 20.01.33

Druhý model s názvem Fit Sport primárně cílí na sportovně aktivní jedince a přináší zajímavé řešený mechanizmus pro bezpečnou fixaci a pohodlné nošení během pohybových aktivit. Na pultech obchodů jsou k dostání v modro-šedé a zeleno-bílo-šedé barvě. Ani v tomto případě nechybí vestavěný mikrofon a dálkový ovladač pro přepínání skladeb v hudebním přehrávači vašeho telefonu.

Snímek obrazovky 2015-05-19 v 20.02.51

Oba modely špuntových sluchátek lze zakoupit za doporučenou cenu 589 Kč (včetně daně), přičemž v každém balení se kromě samotných sluchátek ukrývá kabelový skřipec a tři velikosti gumových nástavců.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Back to top button