Novinky

Uniklý obal pro 9,7“ iPad Pro odhalil přítomnost přisvětlovací diody a Smart Connectoru

Jarní konference Applu se nezadržitelně blíží a internetovými médii začínají stále častěji kolovat úniky odhalující chystané novinky. Po fotografiích obalu pro iPhone SE tu máme další příšlušenství, které dává tušit několik informací o novém iPadu. Podle dřívějších zvěstí ponese komerční označení iPad Pro a nabídne podobnou výbavu jako jeho větší bratříček. Zařízení má disponovat 9,7“ displejem, 12Mpx fotoaparát převzatý z iPhonu 6s a přisvětlovací diodu. Další výbava zahrne čtyři reproduktory a Smart Connector pro připojení klávesnice.

macgpic-1457606250-115612314741093-sc-jptZveřejněná fotografie krytu prozrazuje návrat hardwarového přepínače na pravém boku, což udělá mnohým uživatelům jistě radost. Zajímavé bude sledovat, jakým stylem Apple bude 9,7“ iPad Pro profilovat. Jednou z možností je bližší zaměření na mobilní hraní. Herní průmysl není kalifornskému výrobci cizí, přičemž rozměrný displej podpořený výkonným hardwarem by v tomto ohledu dával smysl. Ať už je pravda jakákoli, rozklíčování se dočkáme 21. března v 19:00, kdy celá událost odstartuje.

Kromě zmenšeného iPadu Pro se dočkáme uvedení 4“ iPhonu SE a nových pásků pro Apple Watch. Vyloučeny nejsou ani nový Macbook Air a Macbook Pro.

Zdroj

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button