AktualityNovinky

Unikly nové snímky předního krytu pro iPhone 6s. Změny v designu nečekejte

S blížící se premiérou nového iPhonu nás zahraniční zdroje stále častěji zásobují novými úniky. Tím nejčerstvějším je fotografie čelního panelu, která údajně pochází z továrny společnosti Foxconn, jenž se stará o kompletaci budoucích smartphonů Apple. Z přiložených snímků je na první pohled patrné, že změn v designu bude skutečné minimum. Ostatně to pouze potvrzuje stejnou strategii výrobce, který se ke konstrukčním změnách uchyluje pouze jednou za dva roky.

Snímek obrazovky 2015-07-25 v 20.35.47

Dřívější zvěsti avizovaly přítomnost safírové sklíčka, ovšem s ohledem na tento únik ho lze s nejvyšší pravděpodobností vyloučit. Většina novinek se totiž odehraje pod kapotou, kde se ukryje nový čipset Apple A9 a 2GB operační paměť. Výrazného vylepšení se dočká hlavní fotoaparát, jehož rozlišení poskočí na rovných dvanáct megapixelů s technologií RGBW, která přidá bílý subpixel pro kvalitnější snímky za zhoršených světelných podmínek.

Snímek obrazovky 2015-07-25 v 20.35.58

Hliníková záda mají být vyrobena z pevnější slitiny hliníku, která má zamezit aférám typu bentgate. K oficiálnímu představení má dojít již tradičně v průběhu září, přičemž zahájení prodejů je naplánováno o pár dní později.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button