AktualityNovinky

Únik technické dokumentace k iPhone 6s potvrdil 12Mpx fotoaparát a podporu pro 4K videa

Na čínské sociální síti Weibo se objevily snímky technické dokumentace k chystanému iPhone 6s, jehož debut je očekáván na září letošního roku. Uniklé fotografie potvrdily již dřívější spekulace o rozlišení hlavního fotoaparátu které bude činit dvanáct megapixelů. Další výbava má zahrnovat podporu videozáznamu v 4K a možnost nahrávání slow-motion videí s frekvencí 240 fps. Neoficiální zdroje zároveň potvrzují přítomnost čipsetu Apple A9 a 2GB operační paměti.

Snímek obrazovky 2015-07-04 v 17.58.58

Stejné specifikace potvrdil i uznávaný analytik Ming-Chi Kuo z KGI, jehož informace se v minulosti ukázaly jako pravdivé. Před několika dny jsme vám přinesly první snímky zadního krytu iPhone 6s, díky čemuž se ukázalo, že Apple zachová stejnou strategii a změny designu se dočkáme až v příštím roce. Nový iPhone bude po stránce vzhledu totožný s aktuálním modelem, přičemž novinky se odehrají především pod kapotou, kam se nastěhuje výkonnější hardware.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button