Novinky

Trust uvádí novou řadu produktů ZigBee pro chytrou domácnost

Společnost Trust uvedla na náš trh novou řadu produktů Trust ZigBee SmartHome. Nové řešení  pro chytrou domácnost umožňuje spravovat všechna propojená zařízení pohodlně pomocí zdarma dodávané aplikace.

Různorodá řešení osvětlení

Světelné portfolio Zigbee se skládá z různých druhů LED žárovek, bodových světel s RGB podsvícením a možností tónování. Disponují paticemi E27, respektive E14 a GU10.

Integrace bezpečnostních zařízení

V rámci nové řady byly představeny také bezpečnostní prvky, jako jsou pohybový senzor, magnetický kontaktní senzor či detektor kouře.

Přesná kontrola a ovládání

Mozek celého systému tvoří ovládací stanice ZigBee Z1, ke které se připojují všechny ZigBee zařízení a ve spolupráci se zdarma dodávanou aplikací pro mobilní telefony a tablety následně umožňuje kontrolovat a ovládat jejich činnost. Další možností je využít stávající stanici ICS-2000 nebo dálkový ovladač ZigBee.

Trust Zigbee SmartHome

Produkty ZigBee pracují na bázi obousměrné komunikace. Zařízení ZigBee tedy přijímají i odesílají signály a tím dávají uživateli přehled o dění, jako je například stav senzorů a další. Navíc každý ZigBee produkt funguje jako opakovač signálu a vylepšuje a zefektivňuje tak dosah sítě.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button