Novinky

Tři měsíce s vámi

Dnes jsou to přesně tři měsíce kdy byl spuštěn do provozu web Český Mac. Za svou poměrně krátkou dobu existence si na českém internetu a mezi spoustou blogů a magazínů našel své pravidelné čtenáře. V prvních třech měsících jste nás poctili svou návštěvou více než 12 000x a zobrazili jste skoro 50 000 stránek. My v redakci toto považujeme za velký úspěch a chceme vám všem poděkovat a věříme, že nás i nadále budete podporovat v našem snažení dělat věci jinak.

Od tohoto měsíce máme pro vás připraveno několik novinek, hlavní o které bych rád informoval a která vás určitě potěší jsou videorecenze a rozhovory. Náš nejmladší redaktor František se do videorecenzí pustil opravdu usilovně a první výsledky jeho práce si budete moct pustit již ve velmi krátké době. Videorecenze budeme přinášet pravidelně jednou za 14 dní a pokud máte nějaký podnět co byste rádi viděli, dejte nám vědět.

Do budoucna toho máme pro vás připraveno samozřejmě mnohem více, ale dnes ještě není správný čas na odhalení. Vše se dozvíte již brzy z našich stránek, ale již teď vám mohu prozradit, že některé budou na českém internetu úplnou novinkou. Tak jako doposud i nadále vám budeme pravidelně přinášet soutěže o zajímavé ceny. První začne již zítra a bude o licenci velice povedeného softwaru – BetterZip.

Nakonec bych rád poděkoval všem redaktorům, kteří ve svém volném čase pro server Český Mac píší. Pánové, odvádíte skvělou práci – díky vám za ní.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

3 Komentáře

  1. Na tento web jsem narazil náhodou. Informační hodnota je úplně jiná než u jiných “jablečných” webů. Zavedl jste zcela novou kategorii a nemáte konkurenci! Moc vám fandím!

    1. Romane, děkujeme za vlídná slova a těšíme se z Vaší spokojenosti. Snažíme se jít vlastní cestou, přinášet čtenářům denně několik zajímavých článků a hlavně myslet jinak. Každý spokojený čtenář je pro nás motivací k další práci. Děkujeme za Váš názor 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button